07. 09. 2022   10:46

Taekwon-do ITF

Pohár Českého svazu Taekwon-do ITF 13.-14.2.2015 22. 02. 2015

Pohár Českého svazu Taekwon-do ITF

První soutěž Českého svazu Taekwon-do ITF v tomto roce proběhla 13. - 14. 2. 2015 v Nymburce. Na soutěž se přihlásilo 180 závodníků z 19 oddílů ČST ITF.

Pohár ČST ITF přijela podpořit svou účastí i Škola Taekwon-do Hwa-Rang, která na tuto soutěž přihlásila 14 závodníků. Z toho bylo nominováno 13 závodníků ze skupin cvičících v Týnci nad Sázavou.

Soutěž byla vyhlášena pro disciplíny technické sestavy (tul) a sportovní boj (matsogi). V každé z kategorií se cvičilo způsobem každý s každým, a tak si všichni závodníci vydatně zasoutěžili.

Vzhledem k nízkým technickým stupňům našich závodníků jsme obsadili hlavně disciplínu technické sestavy (tul). Děti z našeho oddílu předvedly na tatami velmi kvalitní výkony a trenérům i rodičům udělaly velkou radost. Všem děkujeme za super výkony a těšíme se na další závody.

3.místo Havlíčková Tereza

Z devatenácti přihlášených oddílů obsadila Škola Taekwon-do Hwa-Rang s celkovou bilancí 2 zlaté, 6 stříbrných celkově 6. místo.

autor: Jarda