Poslední aktualizace:
07. 09. 2022   10:46

Taekwon-do ITF

Oblastní závody regionu Praha - březen 2008 21. 03. 2008

V sobotu 15. března 2008 se v Praze uskutečnilo první kolo oblastních závodů pro region Praha, kterého se zúčastnilo 9 oddílů. Soutěž probíhala na základní škole Petřiny a náš oddíl zde reprezentovalo 6 závodníků z celkového počtu 144 závodníků.

I přes tak malý počet závodníků dokázal náš oddíl získat sedm medailí, z nichž tři byly stříbrné a čtyři bronzové. Uspět se podařilo Filipu Lahodovi, který vybojoval krásné druhé místo v přerážení (wirok-senioři B) a druhé místo v sestavách (tul-senioři - 4. až 3. kup). Danu Kašparovi, ten získal hned tři ocenění. Druhé místo ve speciálních technikách (tki-senioři A), třetí místo v sestavách (tul-senioři - 2. až 1. kup) a třetí místo ve sportovním boji (matsogi-senioři A - do 78 kg). Dalšími medailisty byli Václav Hrdlička, který vybojoval třetí místo ve sportovním boji (matsogi-senioři B - nad 71 kg) a Jan Maleček získal třetí místo v sestavách (tul-senioři - 4. až 3.kup). Naši nejmladší závodníci Jakub Borovec a Lukáš Palko ve své disciplíně bohužel neuspěli, ale i tak jim děkujeme za reprezentaci našeho oddílu na těchto závodech. Díky i našim medailistům.